DTP a GRAFICKÉ ZPRACOVÁNÍ:

Nabízíme DTP služby a grafické zpracování ve vlastním studiu či ve spolupráci s renomovanými grafickými studii, výtvarníky, návrháři či fotografy.


KVALITNÍ ČTYŘBARVOTISK:

Je zaručen nejnovějšími tiskovými stroji o vysokém výkonu v maximální tiskovém formátu B0.


VIZITKY, DOPISNÍ PAPÍRY

Nabízíme tisk vizitek a dopisních papírů v široké škále barev a použitých papírů od klasických až po exkluzivní ručně vyráběné papíry


LETÁKY, PROSPEKTY:
Tisk letáků, prospektů v mnoha variabilních provedeních od jednobarevných po náročné plnobarevné tisky s možnosti různých dalších zpracování (falcování, bigování, perforace...)
KNIHY, BROŽURY, KATALOGY, VÝROČNÍ ZPRÁVY:
Tisk brožur, knih, ceníků,katalogů, atp. v libovolných formátech,
barevných provedeních, různých vazbách (V1-V8, závěsná oka, děrování,volné listy...)
NÁVODY, PŘÍBALOVÉ LETÁKY:
Specializujeme se na tisk klasických či speciálních návodů, příbalových letáků, lékových letáčků v jakémkoliv množství čí podobě zpracování
SAMOLEPY:
Samolepy (papírové, PVC, vinyl) včetně barvotisků, volně řezané či na vysekaném archu různých podob, formátů, s možností výseku a povrchových úprav (matný či lesklý lak, UV lak, laminace...).
FORMULÁŘE A SOMOPROPISOVACÍ TISKOPISY:
Tisk firemních a hospodářských tiskopisů i na samopropisovací materiál s možností číslování, perforace, lepení do bloků atd.
OBÁLKY:
Samolepicí obálky C6, DL s okénkem i bez, C5, C4 a to s možností plnobarevného potisku i \"na spad\".
VÝSEK A VÝROBA PAPÍROVÝCH KRABIC A CHLAPŇOVÝCH DESEK:

Výsek a výroba potištěných či bílých papírových krabic do velikosti B5 ( v rozloženém stavu) a použitém materiálu do gramáže 350g. Výroba a potisk chlopňových desek v různých tvarech výseků (možno vybrat z již hotových i v tvarech na objednání).


DOKONČOVACÍ A SPECIÁLNÍ PRÁCE:

Zlatotisk, slepotisk, termotisk, falcování, lepení, snášení, vrtání, bigování, perforování, výsek, lamino lesklé, lamino matné, UV lak celoplošný, kašírování.


CNW:Counter Vyžlovská 8/1368,100 00 Praha 10,Tel./fax: 603 824 288 FINKO, s.r.o.